Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o cookie.

AGEKAN - Sekcja Karate

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Archiwum artykułów AGE-KAN

XXVI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate WKF 2017

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o cookie.
ButGrey       W sobotę, 28.10.2017 odbyły się w Legnicy XXVI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate WKF. Celem była popularyzacja ducha idei karate WKF i integracja wszystkich zawodników naszego regionu oraz wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach. W zawodach udział brało 250 uczestników z 18-stu klubów Polski i Czech. Nasi zawodnicy godnie zaprezentowali nasz klub.

Karolina Danieluk zajęla I miejsce w konkurencji Orlików Kumite dziewcząt.
Artur Kuczyński zajął I miejsce w konkurencji młodzików Kumite.
Konrad Zwoliński zająl II miejsce w konkurencji młodzików kumite -50 Kg.
Weronika Domańska zajęła III miejsce w konkurencji Młodziczek kumite - 43 Kg
Jakub Struś zajął III miejsce w konkurencji Młodzików kumite +55 KG i II
miejsce w konkurencji Junior Mlodszy +70 Kg
Nasz klub reprezentowali dzielnie również Michał Dyjak i Olek Szeremeta.  
Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspaniałą sportową postawę.

FOTORELA
CJA Z ZAWODÓW
 IMG-20171028-WA0006.ajpg