Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o cookie.

AGEKAN - Sekcja Karate

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Archiwum artykułów AGE-KAN

XI MISTRZOSTWA KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY W BOGATYNI

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o cookie.

XI MKDMiejsce i czas:   Bogatynia ? Szkola Postawowa Nr 3 ;   14/12/2013r   od  9:30  do 13:00

Organizator:      AGE ?KAN CLUB SHOTOKAN  BOGATYNIA

Cel zawodów:   Popularyzacja Karate na ziemi bogatyńskiej 

Zdjęcia: galeria1; galeria2 


Sponsorami byli: URZĄD MISTA I GMINY W BOGATYNI; BESTGUM POLSKA SP. ZOO; CITRONEX MOP Sp. zoo. ;  PAN KROKOWSKI MACIEJ; PAN ANDZREJ SZREDER ; AGENCJA DORADCTWA EUROPEJSKIEGO i ADETRAWEL; ZWIAZKI: NZZG KWB TURÓW SA i NSZZ ?SOLIDARNOŚĆ? KWB TURÓW SA; FIRMA: PHU KAWECKI  

      W dniu  14.12.2013 roku,  w Bogatyni odbyły się "XI  MISTRZOSTWA  KARATE  DZIECI W BOGATYNI" . Były to Mistrzostwa regionu Klubu karate Age-Kan Bogatynia przygotowane wg własnego systemu  dla dzieci do lat 14.  Poprzez  zabawę z rywalizacją  oceniono pewne umiejętności i sprawność w karate naszych najmłodszych uczniów. Dzieci do pokonania miały tor przeszkód , zrobić odpowiednie  techniki uderzając  w dmuchany worek (fantom) i wykonać kata tradycyjne lub własne z zachowaniem odpowiednich technik i pozycji.  Odbyły sie również konkurencja w walkach reżyserowanych parami .  W  zawodach  udział  brało  120 zawodników i zawodniczek w przedziale wiekowym 5 lat do 14 lat.

 

WYNIKI:

5 lat chłopcy

I m         Wolanin Oliwier                                                            108,21 p
II m        Stefaniszyn Gerard                                                       110,00 p
III m       Miś Sebastian                                                               110,81 p

6 lat chłopcy

I m         Żyworonek Mateusz                                                     99,44 p
II m        Czaja Emilio                                                                 107,03 p
III m       Kłos Paweł                                                                   107,69 p



I m         Etiene Mateusz                                                            103,5 p
II m        Wasilewski Filip                                                             105,38 p
III m       Kłosowski Maciej                                                           108,85 p

 

I m         Skiba Jakub                                                                 104,69 p
II m        Szustak Jakub                                                               106,94 p
III m       Jaszczyński Damian                                                        108,75 p

7 lat chłopcy       

I m         Karp Dominik                                                                  90,97 p
II m        Łanecki Jakub                                                                 98,84 p
III m       Bagiński Tomasz                                                              99,78 p

 

I m         Słychan  Augustyn                                                          98,18 p
II m        Rybski  Filip                                                                       99,72 p
III m       Szantyka Dominik                                                          103,50 p

8 lat chłopcy

I m         Czekaj Bartosz                                                                 90,54 p
II m        Łoza Błażej                                                                     96,28 p
III m       Mazur Bartosz                                                                 103 p

 

I m         Suchecji Maksymilian                                                    94,85 p
II m        Pokomejko Adrian                                                        97,81 p
III m       Chamielec Mateusz                                                       103,40 p

 

I m         Stelmach Bartosz                                                           89,59 p
II m        Mrozik Błażej                                                                   98,59 p
III m       Gackiewicz Gracjan                                                       103,63 p

9 lat chłopcy

I m         Gęślak Maciej                                                                  91,28 p
II m        Dublański Sergiusz                                                         97,62 p
III m       Draj Bartosz                                                                      101,90 p

 

I m         Naumowicz Paweł                                                         93,72 p
II m        Magier Adam                                                                   99,25 p
III m       Kuczyński Arkadiusz                                                      102,02 p

                                                              

I m         Sikorski Jakub                                                                  87,62 p
II m        Jaskółowski Leon                                                           101,12 p
III m       Gajowy Fryderyk                                                           102,93 p

10-11 lat chłopcy

I m         Węgrzyn Jakub                                                                83,37 p
II m        Ostapiuk Patryk                                                                84,20 p
III m       Tsybenko Stefan                                                            93,57 p

 

12-14 lat chłopcy

I m         Sikora Robert                                                              83,59 p
II m        Marcinkowski Mateusz                                                  88,25 p
III m       Truszkowski Radek                                                        90,56 p

 

5 lat dziewczynki

I m         Danieluk Karolina                                                           101,47 p
II m        Jagielska Kamila                                                              111,97 p
III m       Słychan Oriana                                                               113,54 p

 

6-7 lat dziewczynki

I m         Borkowska Maria                                                           104,07 p
II m        Kółkowska Laura                                                            104,25 p
III m       Jędrych Amelia                                                                104,65 p

 

8 lat dziewczynki

I m         Kaczor Agata                                                                  93,22 p
II m        Reluga Kasia                                                                   100,44 p
III m       Wasilewska Lena                                                            105,53 p

 

9 lat dziewczynki

I m         Zabłocka Oliwia                                                           90,56 p
II m        Wnukowicz Marcelin                                                     93,93 P
III m       Sikorska Katarzyna                                                        94,25 p

 

10-11 lat dziewczynki

I m         Dawidek Nadia                                                                93,63 p
II m        Tsybenko Natalia                                                           97,97 p
III m       Barszczyk Martyna                                                        101.00 p

 

12-14 lat dziewczynki

I m         Bojarun Klaudia                                                           82,40 p
II m        Frankowska Angelika                                                    85,09 p
III m       Wiśniewska Ola                                                            90,87 p

 

Walka reżyserowana

 
I m
Czekaj Bartosz
Stelmach Bartosz

II m
Bojarun Klaudia
Frankowska Angelika

III m
Jaskółówski Leon
Gęślak Maciej

 

Najszybszy zawodnik na torze przeszkód

Węgrzyn Jakub                                czas 14,37           Zawidów             I m
Ostapiuk Patryk                               czas 16,20           Zawidów             II m
Truszkowski Radosław                        czas 16,56           Olszyna              III m

Najszybsza Zawodniczka na torze przeszkód

Bojarun Klaudia                               czas 16,40           Bogatynia           I m
Zabłocka Oliwia                               czas 17,56           Lwówek              II m
Frankowska Angelika                        czas17,90            Bogatynia           III m

Najlepszy zawodnik na fantomie

Karp Dominik                    20 p                       Lwówek              I m
Sikora Robert                    20 p                       Gryfów                I m
Węgrzyn Jakub                18 p                       Zawidów             II m
Gęślak Maciej                   17 p                       Lubań                   III m

Najlepsza zawodniczka na fantomie

Frankowska Angelika    20 p                       Bogatynia           Im
Naumowicz Agnieszka  20 p                       Bogatynia           I m
Bojarun Klaudia           20 p                       Bogatynia           I m
Marciniak Patrycja        18 p                       Bogatynia           II m
Jędrych Amelia           17 p                        Kościelnik           III m
Zabłocka Oliwia          17 p                        Lwówek            III m
Wiśniewska Ola          17 p                        Bogatynia           III m

Najlepszy zawodnik w kata

Ostapiuk Patryk              16 p                       Zawidów             I m
Stelmach Bartosz            16 p                       Siekierczyn          I m
Sikorski Jakub                 15 p                       Gryfów               II m
Żyworonek Mateusz        15 p                       Gryfów               II m
Marcinkowski Mateusz      14 p                       Lubań                III m
Dawidek Tymoteusz         14 P                       Bogatynia          III m
Czekaj Bartosz                 14 p                       Siekierczyn         III m
Łoza Błażej                      14 p                       Lwówek            III m

Najlepsza zawodniczka w kata

Dawidek Nadia                 16 p                       Bogatynia           I m
Bojarun Klaudia                14 p                       Bogatynia           II m
Wiśniewska Ola                12 p                       Bogatynia           III m
Frankowska Angelika         12 p                       Bogatynia           III m
Wasilewska Lena              12 p                       Bolków               III m

 

 

KLASYFIKACJA   I m=10 p     II m=8 p      III m=6 p

Najlepszy zawodnik turnieju

Węgrzyn Jakub                18 p                       Zawidów             I m
Ostapiuk Patryk               18 p                       Zawidw               I m
Stelmach Bartosz            10 p                       Siekierczyn           II m
Sikora Robert                 10 p                       Gryfów                II m
Karp Dominik                  10 p                       Lwówek              II m
Sikorski Jakub                 8 p                         Gryfów                III m
Żyworonek Mateusz         8 p                         Gryfów               III m

Najlepsza zawodniczka turnieju

Bojarun Klaudia            28 p                       Bogatynia           I m
Frankowska Angelika    22 p                       Bogatynia           II m
Zabłocka Oliwia           14 p                       Lwówek              III m

 


Opublikowano: 4 lata 5 mies. temu przez hana #182
hana's Avatar
Było Super !!! ;) :)