Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o cookie.

AGEKAN - Sekcja Karate

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Archiwum artykułów AGE-KAN

INTERNATIONAL BEŁCHATÓW CUP 2011

 

7 V 2011 w Bełchatowie odbył się  INTERNATIONAL BEŁCHATÓW CUP 2011

   W zawodach startowało 260 zawodników i zawodniczek z 12 klubów. Nasz klub reprezentowały trzy zawodniczki Daria Stępień, Justyna Sieniuć i Ania Kadłubowska. Celem zawodów była popularyzacja karate WKF i wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach. Nasze zawodniczki wywalczyły cztery medale.

 


 

  II miejsce w kumite -47kg  Daria Stępień     rocznik 1996

III miejsce w kumite -59  Justyna Sieniuć    rocznik 1995

III miejsce drużynowo Sieniuć Justyna ,Ania Kadłubowska ,Daria Stępień

  III miejsce drużynowo Ania Kadłubowska i Daria Stępień