Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o cookie.

AGEKAN - Sekcja Karate

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Archiwum artykułów AGE-KAN

Rok 2011

r

INTERNATIONAL BEŁCHATÓW CUP 2011

 

7 V 2011 w Bełchatowie odbył się  INTERNATIONAL BEŁCHATÓW CUP 2011

   W zawodach startowało 260 zawodników i zawodniczek z 12 klubów. Nasz klub reprezentowały trzy zawodniczki Daria Stępień, Justyna Sieniuć i Ania Kadłubowska. Celem zawodów była popularyzacja karate WKF i wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach. Nasze zawodniczki wywalczyły cztery medale.

 


Czytaj więcej: INTERNATIONAL BEŁCHATÓW CUP 2011

IX WIOSENNY TURNIEJ KARATE DZIECI - PROCHOWICE 2011

  30 IV 2011 w Prochowicach odbył się IX WIOSENNY TURNIEJ KARATE DZIECI. W zawodach startowało 120 zawodników i zawodniczek z 8 klubów. Rozegrano 25 konkurencji. Celem IX WIOSENNEGO TURNIEJU KARATE DZIECI ? PROCHOWICE 2011 było wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach, popularyzacja ducha i idei karate oraz integracja wszystkich zawodników regionu. AGE KAN Bogatynia reprezentowało 14 zawodników. Zdobyto 24 medale.

Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy TORA Prochowice, a współorganizatorami Szkoła Podstawowa w Prochowicach, Klub Karate TORA Legnica, Polski Związek Karate i Dolnośląski Związek Karate.

Czytaj więcej: IX WIOSENNY TURNIEJ KARATE DZIECI - PROCHOWICE 2011