Cpanel

Archiwum artykułów AGE-KAN

Filtr
  • XX MISTRZOSTWA ZIEMI LEGNICKIEJ W KARATE - LEGNICA 2011

W zawodach startowało 130 zawodników i zawodniczek z 15 klubów. Rozegrano 35 konkurencji. Celem XX MISTRZOSTW ZIEMI LEGNICKIEJ W KARATE było wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach, popularyzacja ducha i idei karate, integrację wszystkich zawodników regionu.
       Nasz klub AGE ? KAN  reprezentowało 10 zawodników. Zdobyli oni 14 medali w tym cztery złote.
     Organizatorem był, Klub Karate TORA Legnica, Polski Związek Karate i Dolnośląski Związek Karate.

• X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE DZIECI PROCHOWICE 2011

X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE DZIECI PROCHOWICE 2011

W zawodach startowało 110 zawodników i zawodniczek z 7 klubów. Rozegrano 39 konkurencji. Celem X OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KARATE ? PROCHOWICE 2011 było wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach, popularyzacja ducha i idei karate, integracja wszystkich zawodników regionu. Nasz klub AGE ? KAN reprezentowało 13 zawodników. Nasi zawodnicy zdobyli 21 medali w tym 9 złotych.

Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy TORA Prochowice, a współorganizatorami Szkoła Podstawowa w Prochowicach, Klub Karate TORA Legnica, Polski Związek Karate i Dolnośląski Związek Karate

• Turniej Karate BUDOKAN CUP Środa Śląska

12.10.2008 r. w Środzie Śląskiej odbył się turniej karate BUDOKAN CUP na którym nasi zawodnicy zdobyli 8 medali a nasz klub reprezentowało zaledwie 12 zawodników i zawodniczek z roczników1991-96. W swoich kategoriach wiekowych i wagowych medale zdobyli:
  • VII Turniej Karate w Prochowicach

Dnia 27.09.2008 r. w Prochowicach odbył się VII Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Age Kan Klub reprezentowało dwunastu zawodników i zawodniczek zdobywając 11 medali w następujących kategoriach: